Mít vlastní rentu
je dnes nutnost!


Jen si sami sebe představte:

Ráno vstávám, koukám z okna
a rozhoduji se co dnes budu dělat.
Zda vůbec budu něco dělat.

Krásná představa, že?


.... a chci ji realizovat, chci takto žít?
.... opravdu CHCI RENTU ?
 
chcirentu.cz / Co je nutné pro úspěch a nejen ve světě financí?

Co je nutné pro úspěch a nejen ve světě financí?

Pro úspěch v jakémkoliv oboru je nutné se vzdělávat. Tady jsou tři knihy, které Vám umožní začít. Skoro se dá říct, že tyto knihy jsou nezbytné pro finanční úspěch stejně tak, jako je slabikář pro zvládnutí čtení.


1. Bohatý táta, chudý táta
Dozvíte se o filozofii pasivního příjmu. Přímé porovnání na co Vás připraví současného typu školního vzdělávání a co učí své děti bohatí lidé. Rozdělení co je aktivum a co pasivu. Co dokáží ovlivnit lidé s penězi a co lidé bez peněz. Například víte, že spousta lidí považuje pořízení svého bydlení za investici, přitom je to jejich největší pasivum. Běžně lidé říkají, zainvestoval jsem do nové televize a nemyslí tím, že by koupili podíl v nové televizní stanici. Lidé totiž mylně považují utrácení peněz za investice.


2. Debordelizace hlavy
Zvládnutí vlastního myšlení se odrazí v chování, chování v činech a činy ve výsledcích. Správné výsledky znamenají úspěch. Ten může být finanční, hmotný i nehmotný. Díky radám v této knize můžete vědomě přehodnotit směr, kterým se Vaše myšlení ubírá, čím se zabýváte. Co byste dělat měli a o co neměli. Hlavně se dozvíte, jak funguje lidský mozek – myšlení. Je dost pravděpodobné, že tato kniha Vám umožní objevit skrytý potenciál a odvahu řešit věci do té doby neřešitelné.


3. Konec prokrastinace
Spousta průměrných lidí si myslí, že úspěch se dostaví sám, ale úspěch je důsledek. Je to důsledek těch správných činů nebo akcí a to po dlouhou dobu. V éto knize se dozvíte, co je nutné udělat pro změnu návyků, tak abyste se stali výkonnými a odstranili nebo největší problém - chorobné odkládání splnění úkolu. Průměrní lidé se obvykle řídí tímto: Čím větší úkol, tím snadněji ho můžu odložit.


Co můžete očekávat po přečtení těchto knih?
Výsledky.
Výsledky přímo úměrné tomu na kolik se těmito radami budete řídit, stačí je jen přidat do Vaší každodenní činnosti. A k tomu Vám přeji neochvějnou sebedisciplinu.