Mít vlastní rentu
je dnes nutnost!


Jen si sami sebe představte:

Ráno vstávám, koukám z okna
a rozhoduji se co dnes budu dělat.
Zda vůbec budu něco dělat.

Krásná představa, že?


.... a chci ji realizovat, chci takto žít?
.... opravdu CHCI RENTU ?
 
chcirentu.cz / Pracujete rádi ?

Pracujete rádi ?

Pevně věřím, že ano.
... stejně jako já. A dává Vám Vaše snažení smysl? Už jste zažili pocit, že i přes dnešní společenské zřízení se cítíte jako otrok?
Dřete, dřete, přijde den odměny a .... peníze jsou za chvíli pryč ... a Vy zase dřete, dřete, přijde den výpalty ... a tak stále dokola. Připomíná to křečka v kolotoči, že?

Hledáte změnu? Toužíte po SVOBODĚ?
Tak to patříte do velké skupiny lidí, kteřá sní o své finační a osobní svobodě - prostě mezi lidi, ktří chtějí dělat co je baví a neřešit otázku přežívání od výplaty k výplatě.

Anebo už víte, že renta je dnes nutná (důchod stejně nebude) a hledáte INSPIRACI?
Tak to jste členy druhé (menší) skupiny lidí, kteří se chtějí nechat dále inspirovat a dále zvětšovat velikost své renty.

Existence těchto dvou skupin vedly ke zřízení tohoto webu a komunity na facebooku. Na těchto místech se s Vámi podělím o získané zkušenosti. A to proto, aby jste (ať už jste v privní nebo druhé skupině) našli svoji inspiraci, vhodné postupy jak začít, jak rozšiřovat - prostě jak si pořídit rentu, penězovod, pasivní příjem, život snů zařídit a získat kontrolu nad svým životem a svobodu.
Ale pozor nenajdete tu nic pro rychlé zbohatnutí, protože i zbudování renty je práce, smysluplná práce. Bude také hodně záležet na Vás samotných, jak tyto informace využijete.

A jako všechno, tak i budování renty má svou světlou a temnou stranu. Nejzajímavější je fakt, že obě jsou jen v nás samotných. Jsou to jen naše emoce, založené na tom co vykonáme na základě svých vlastností, schopností a vědomostí.
- Světlá strana je radost z Vaší akce, která vytvořila věci, které fungují a generují Vám finance. Svět hned veseljší.
- Temná je smutek, že se někdy věci nedaří, nevedou ke správným výsledkům, což může být způsobeno nedostatečnou či špatnou aktivitou. Rázem jako by svět potemněl.

Rozhodně platí, že se věci samy nedají do pohybu, je třeba je postrčit.

Chcete dostávat tipy co, jak udělat a kde si vydělat?
Chcete být informování o vydání ebooku ZDARMA?
Vaše křestní jméno:


Váš email:A ještě vzkaz pro netrpělivé:
Že budování renty dlouho trvá?
A kolik let už čekáte, že Vás někdo spasí? Že se o Vás někdo postará? Že Vám něco vydělá? Že vyhrajete v loterii? Že se prostě něco stane a Vy budete v balíku?
...... a pak že nejste trpěliví :)